Özgür Kolay

Firma Profili

Firmamız 2006 yılından bu yana hava kalitesi ve baca gazı analizleri için örnekleme sistemleri tasarlamakta ve üretmektedir.

Bu sektörde ilk üretim yapan Türk girişimi olan firmamız, cihaz ve sistemlerini, mümkün olan en yüksek kalitede, dayanıklı, uluslararası normlara uygun ve en yüksek yerlilik oranıyla üretmeye devam etmektedir.
Cihazlarımızın elektronik ve yazılımsal tasarımı tamamen yerli olup, günün şartlarına göre sürekli olarak güncellenmekte ve kullanıcı geri beslemesine göre daha kullanışlı ve pratik hale getirilmektedir.

Gerek T.C. Çevre ve Şehircilik Bakanlığı ve Gerekse Türk-Ak denetimlerini yüzlerce kez başarı ile tamamlamış olan firmamız ürünlerinin, yeterlilik veya normlara uyumluluk sorunları olmamasına rağmen, her türlü ürünümüz için, garanti süresi içerisinde, denetlemelerde bulunması muhtemel teknik uygunsuzlukların ücretsiz düzeltilmesi taahhüdümüzdür.

Cihaz ve sistemlerimizin garanti süresi içinde ya da dışında servis süresi oldukça kısa olup referanslarımızdan da teyit edilebileceği üzere servis başarımız tüm rakiplerimizin kat kat üzerindedir. Amacımız satılmış tüm ürünlerimizi sürekli çalışır halde tutmaktır.

Üretim, destek ve servis konusunda sektörde tek ve doğal lider olan firmamız 2011 yılından bu yana ISO-9001 ve ISO-14001 kalite belgelerine sahiptir.

Kurucu Müdür,
Özgür Kolay